سفارش طراحی پاکت نامه با قیمت مناسب - بلو مارکتینگ

سفارش طراحی پارکت نامه

پاکت نامه جز جدایی ناپذیر شرکت ها و سازمان بوده که امروزه به صورت کاملا تخصصی و به کمک ایده های جدید و خلاقانه طراحی و تولید می شود. طراحی پاکت نامه طبق استانداردهای موجود باعث شده تا مکاتبات به بهترین شکل ممکن انجام شود. پاکت نامه در سایز و مدل و همچنین جنس های متنوع طراحی می شود و افراد برای سفارش طراحی پاکت نامه باید سایز و جنس آن را مشخص کنند.

پاکت نامه در چه کارهایی استفاده می شود؟

پاکت نامه در مراکز اداری و تجاری و سازمان ها بیشترین سطح مصرف را به خود اختصاص داده است. در مکاتبات اداری پاکت ها نقش مهمی دارند و باعث می شوند تا نامه به صورت کاملا سری و محرمانه به دست گیرنده برسند. این بسته بندی شیک و رسمی برای ارسال فاکتور، قرارداد، بروشور، مدارک، اقلام تبلیغاتی و … هم کاربرد دارد. پاکت نامه هایی که به صورت طرحدار هستند برای هدیه دادن هم استفاده می شوند. شرکت ها با سفارش طراحی پاک نامه می توانند به راحتی نیاز خود را برطرف سازند. این نوع طراحی کاملا سفارشی بوده و دارای لوگو شرکت است.

به کمک پاکت نامه می توان اسناد محرمانه را به صورت کاملا پلمپ به دست افراد رساند. در دانشگاه ها و مدارس هم شاهد استفاده زیاد از پاک نامه برای نامه نگاری به ارگان های مختلف هستیم. پاکت نامه ها به صورت ساده و طرحدار هستند که هر کدام کارایی مختص به خود را دارند. کاربرد پاکت نامه بر اساس ابعاد و گنجایش آن مشخص می شود به طوری که هر چه ابعاد بزرگتر باشد می‌توان اسناد و مدارک بیشتری را در آن جای داد. هر سازمان برای سفارش طراحی پاکت نامه باید ابتدا کارایی خود را از آن مشخص کند تا قبل از طراحی سایز دقیق تعیبن گردد.

نامه نگاری آن هم با پاکت های اختصاصی قانون مند بودن کار شما را نشان می دهد. کاربرد دیگر این پاکت نگهداری از نامه های شخصی است که شما قصد دارید آن را به فرد دیگری ارسال کنید. اشیاء کوچک درون این پاکت نامه به راحتی قرار می گیرند و این مانع از گم شدن آنها در فرآیند ارسال می شود. برخی پاکت ها شکل های متنوع دارند و برای کارهای فانتزی و نمادین و همچنین بسته بندی برخی لوازم استفاده می شوند. کارت عروسی و ختم و مراسم های مختلف اصولا درون پاکت نامه قرار می گیرد تا به صورت کاملا رسمی ارائه شود و از هر آسیبی هم به دور باشد.

با انواع پاکت نامه آشنا شوید

پاکت نامه به صورت کاملا متنوع طراحی و تولید می شود تا افراد بتوانند متناسب با نیاز و سلیقه خود انتخاب را انجام دهند. طراحی پاکت نامه با ابعاد بزرگ این امکان را به کاربر داده تا بتواند برای ارسال لوازم کوچک هم از آن استفاده کند. امروزه سفارش طراحی پاکت نامه بیشتر در جنس های زیر انجام می شود:

پاکت نامه گلاسه

 در این پاکت ورق های گلاسه استفاده شده که جنسی مرغوب دارند. سطح صاف و براقی که کاغذ گلاسه دورو دارد باعث شده تا زیبایی پاکت دو چندان شود. در طراحی پاکت نامه گلاسه شما شاهد کیفیت خوب و وزن سنگین آن هستید. مقاومت این پاکت نسبت به نمونه های معمولی زیاد بوده و جوهر را به صورت کاملا یکنواخت جذب می کند.

پاکت نامه کتان

 ضخامت زیادی که کاغذ بافت دار کتان دارد باعث شده تا برای طراحی پاکت نامه بهترین گزینه باشد. مرکب در این کاغذ با حجم بالا جذب و سریع هم خشک می شود. پاکت های کتانی هر کدام ضخامت های مختص به خود را دارند و برای کارایی خاصی انتخاب می شوند.

پاکت نامه تحریر

 استفاده از کاغذ تحریر در طراحی این پاکت باعث شده تا ظرافت بیشتر و وزن پایین تری داشته باشد. کاغذهای تحریر با وزن ۱۲۰ گرم بیشترین سطح ضخامت را دارند و برای مصارف خاصی انتخاب می شوند.

از نظر نوع طراحی هم پاکت نامه ها نمونه های مختلفی دارند که در زیر به صورت مجزا به آنها اشاره می کنیم:

پاکت‌های فانتزی

 سفارش طراحی پاکت نامه آن هم به صورت فانتزی با طرح و رنگ های متنوعی صورت می گیرد. این پاکت با ظرافت بالا طراحی می شود و برای کارت عروسی و تولد و مناسب های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از کاغذهای طرحدار در تولید این پاکت باعث شده تا جذابیت آن دو چندان گردد.

پاکت‌های ساده

این پاکت نامه قدمت زیادی دارد و بیشتر به رنگ سفید است که از کاغذ تحریر ساخته می شود. کاربردهای رسمی این پاکت زیاد بوده و امروزه در بیشتر شرکت ها و سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. در طراحی پاکت نامه ساده شما شاهد درج لوگو و مشخصات سازمان و شرکت روی آن هستید که از این طریق می توانید هویت شرکت را به خوبی نشان دهید. این پاکت برای نامه نگاری اداری یک انتخاب عالی است.

پاکت کرافت

سفارش طراحی پاکت نامه کرافت به صورت زیپی باعث شده تا ساختاری منحصر به فرد داشته باشد. مرسوله هایی که ممکن است در مجاورت رطوبت و حرارت قرار بگیرند در این پاکت گذاشته می شوند تا کیفیت آنها حفظ شود. برای ارسال خشکبار و شیرینی و..‌. این پاکت مورد استفاده قرار می گیرد.

 پاکت ملخی

این پاکت به صورت کاملا ساده طراحی می شود و برای نگهداری و همچنین ارسال اسناد و مدارک و نامه ها در سازمان مورد استفاده قرار می گیرد. پاکت های ملخی خود نمونه های مختلفی دارند‌.

اندازه و سایز پاکت نامه

در طراحی پاکت نامه اندازه و سایز آن اهمیت زیادی دارد؛ به همین دلیل باید کاملا استاندارد باشد تا بتوان برای کارهای خاص از آن استفاده کرد. برخی سایزها از پیش تعیین شده هستند اما برخی متناسب با سفارش مشتری در نظر گرفته می شوند. در طراحی پاکت نامه بیشتر سایز ۲۶×۲۳ مد نظر گرفته می شود که یک ابعاد کاملا استاندارد و اصولی است و می توان برای انواع نامه نگاری ها از آن استفاده کرد. سفارش طراحی پاکت نامه با ابعاد اختصاصی هم امکان پذیر است چون این محصول بر اساس نیاز مشتری طراحی و تولید می شود.

روی پاکت اصولا سایز ۲۲×۱۱دارد و درب آن با ابعاد ۲۲×۵طراحی می شود. این ابعاد قابل تغییر هستند چون بر اساس مصرف شما تولید می شوند. پاکت هایی که با ابعاد A5 طراحی می شوند سایزی کاملا متفاوت دارند و پهنای اصلی این پاکت حدود ۲۴.۵×۳۴.۵است. سایز روی پاکت و درب پاکت یکسان بوده به همین دلیل زمانی که درب پاکت بسته می شود فرمی کاملا استاندارد و اصولی دارد. اگر در مرحله طراحی هستید سایز فایل باز پاکت نامه باید ۲۹×۲۳ باشد و لوگو و نوشته ها باید اندازه ۵ میلیمتر از کناره ها فاصله داشته باشند تا چیزی از آن محو نشود.

اندازه پاکت نامه همیشه یکسان نیست چون کارایی یکسانی ندارد. پاکت های   A4از مدل های A5  بزرگ تر هستند؛ بدین ترتیب گنجایش بیشتری برای نگهداری اسناد و مدارک دارند. قبل از سفارش طراحی پاکت نامه شما باید ابعاد اختصاصی و سفارشی سازمان را ارائه دهید تا طراحی و ساخت طبق اندازه های شما انجام شود. پاکت های A3 بزرگترین سایز را به خود اختصاص داده و بیشترین گنجایش را دارد. سایز تمام پاکت ها قبل از طراحی به صورت کاملا دقیق مشخص می شود تا بعد از طراحی مشکلی نداشته باشند.

اصول طراحی پاکت نامه

طراحی پاکت نامه طبق اصول خاصی بوده و استانداردهای مختص به خود را دارد که طراح باید به آنها توجه کند. بالا رفتن حجم سفارش طراحی پاکت نامه باعث شده تا امروزه طراحان از تجهیزات پیشرفته و مدرن برای طراحی و چاپ استفاده کنند. در طراحی پاکت نامه چند اصل مهم و کاربردی در نظر گرفته شده که آنها را معرفی می کنیم:

  1. اولین و مهمترین اصل این است که شما به عناصر اضافی بیش از حد بها ندهید. در پاکت های اختصاصی تنها درج لوگو و آدرس و نام تجاری و پل های ارتباطی کافی است و دیگر نیازی به ثبت عناصر اضافی که پاکت را شلوغ می کند نیست. برای این کار بهتر است نظم کافی داشته باشید.
  2. خلاقیت داشتن یک اصل مهم در طراحی پاکت نامه است‌. افراد خلاق همیشه ایده های بروزی را ارائه می دهند و می توانند بهترین پاکت ها را در معرض نمایش بگذارند. تبدیل شدن به برندی خاص تنها با بالا بردن سطح کیفی کار و ارائه یک پاکت خاص و جذاب امکان پذیر است.
  3. جدا از طراحی پاکت نامه بهتر است ابتدا بودجه خود را در نظر بگیرید. شما می توانید متناسب با بودجه قابلیت های مختلفی را روی پاکت ایجاد کنید. با بودجه زیاد شما می توانید یک پاکت نامه کاملا اختصاصی با قالبی زیبا و شیک داشته باشید.
  4. پاکت نامه ها جنس های مختلفی دارند و شما باید قبل از طراحی ابتدا جنس پاکت را انتخاب کنید تا طراح بتواند هزینه های طراحی را برای شما برآورد کند‌.
  5. اصل دیگری که پیش از سفارش طراحی پاکت نامه باید به آن توجه کنید مشخص کردن ابعاد اصلی پاکت و همچنین رنگ و فونت نوشته های آن است.
  6. مهمترین اصل انتخاب یک چاپخانه مطمئن برای چاپ طرح آماده است.
نمایش بیشتر

امتیاز تون خیلی برامون مهمه!

از 1 تا 5 امتیاز بدید

4 / 5. تعداد رای: 250