سفارش طراحی پوستر حرفه ای و تبلیغاتی با قیمت مناسب

برخی از نمونه کار های پوستر

سفارش طراحی پوستر

سفارش طراحی پوستر حرفه ای و تبلیغاتی با قیمت مناسب - بلو مارکتینگ

تبلیغاتی

مشاوره رایگان + ارائه فایل با کیفیت + ارائه فقط در 1 سایز +ایده پردازی و طراحی نیمه حرفه ای (تحویل 1 الی 3 روز کاری)

250 هزار تومان

سفارش طراحی پوستر حرفه ای و تبلیغاتی با قیمت مناسب - بلو مارکتینگ

حرفه ای

مشاوره رایگان + فایل لایه باز + ارائه 2 سایز مختلف +ایده پردازی و طراحی حرفه ای (تحویل 1 الی 3 روز کاری)

480 هزار تومان

سفارش طراحی پوستر حرفه ای و تبلیغاتی با قیمت مناسب - بلو مارکتینگ

مفهومی (VIP)

مشاوره رایگان + فایل لایه باز + ارائه 4 سایز مختلف +ایده پردازی و طراحی اختصاصی (تحویل 2 الی 5 روز کاری)

950 هزار تومان

سوالات متداول

توضیحات قبل از سفارش طراحی پوستر

امروزه با توجه به تعدد و تنوع کسب و کارهای مختلف، برای اینکه در شغل خود موفق­تر عمل کنید لازم است از رقبا پیشی بگیرید و در میان مردم شهرت و اعتبار کافی پیدا کنید. یکی از ساده­ترین راه­ها برای مطرح شدن در جامعه استفاده از ابزارهای تبلیغاتی مثل پوسترها است. طراحی پوستر روشی جذاب با مزیت­های فراوان است که در ذهن مخاطب نفوذ کرده و تاثیر مثبتی بر معرفی کسب و کار شما دارد؛ به همین دلیل است که بسیاری از شرکت­ها با سفارش طراحی پوستر اقدام به تبلیغ کسب و کار خود در قالب یک پوستر تبلیغاتی حرفه­ای و موثر می­نمایند.

چرا به طراحی پوستر نیاز داریم؟

چرا به طراحی پوستر نیاز داریم

معمولا افرادی که به تازگی کسب و کار خود را راه­اندازی کرده­اند تلاش می­کنند تا با استفاده از انواع روش­های تبلیغی، به جذب مشتری و جلب توجه مخاطبان بپردازند. روش­های تبلیغاتی بسیار متنوع و گوناگون هستند اما اگر بخواهیم به صرفه­ترین و در عین حال موثرترین شیوه را به شما معرفی کنیم، باید بگوییم پوستر بهترین گزینه ممکن است. با سفارش طراحی پوستر می­توانید تاثیر باورنکردنی بر ذهن مخاطبان گذاشته و آن­ها را درمورد برند و محصولات خود کنجکاو کنید. از آنجا که پوسترها معمولا در مکان­های عمومی شلوغ و پر رفت و آمد مثل سالن­های سینما، فروشگاه­ها، سالن­های همایش و… نصب می­شوند، در معرض دید مردم بسیاری قرار دارند و شانس دیده شدن آن­ها بیشتر است.

یکی از مهم­ترین مزیت­های پوستر نسبت به سایر شیوه­های تبلیغاتی، عدم محدودیت در بیان مطالب است. شما می­توانید با سفارش طراحی پوستر اطلاعات جامع­تری را در اختیار مخاطب قرار دهید و در ضمن از انواع المان­ها مثل طرح­ها، رنگ­ها، نمادها و لوگوی کسب و کار خود بهره بگیرید. بنابراین با یک طراحی پوستر حرفه­ای می­توانید مطالب بسیاری را در زمان کم و به سادگی به مخاطب منتقل کنید. پوسترها روش تبلیغاتی موثری هستند که محدود به قالب خاصی نبوده و در تمام نقاط سطح شهر می­توان آن­ها را به کار گرفت. علاوه بر این جذابیت­های بصری پوستر توجه افراد را به خود جلب می­کند و به صورت ناخوداگاه در ذهن و حافظه آن­ها ثبت می­شود.

چرا باید برای یک طراحی پوستر حرفه­ ای هزینه کنیم؟

چرا باید برای یک طراحی پوستر حرفه­ ای هزینه کنیم؟

پوستری که به شیوه درست و اصولی طراحی نشده باشد تفاوتی با یک برگ کاغذ معمولی ندارد و بی شک توانایی جلب توجه مخاطبان را نخواهد داشت. به همین دلیل است که اگر قصد دارید برای سفارش طراحی پوستر هزینه کنید، باید به سراغ افراد حرفه­ای و گرافیست­های ماهر بروید.  افرادی که به صورت حرفه­ای در زمینه طراحی پوستر فعالیت می­کنند برای طراحی و ساخت یک پوستر تبلیغاتی متفاوت و خلاقانه اصول مختلفی را به کار می­گیرند.

اولین اصل برای طراحی پوستر داشتن ایده نو و تازه است؛ هیچ کس به مطالعه پوسترهای کلیشه­ای با محتوای یکنواخت علاقه­ای نشان نمی­دهد. افرادی که در طراحی پوستر تخصص دارند به خوبی با الگوهای رفتاری مخاطب آشنا بوده و نحوه ایجاد پوسترهای جذب­ کننده را می­دانند. ترکیب رنگ­ها و ضمیمه کردن یک یا چند عکس باکیفیت مرتبط با موضوع کسب و کار شما، راه دیگری برای جلب توجه مردم و تاثیرگذاری بر آن­هاست.

زمانی که برای سفارش طراحی پوستر مراجعه می­کنید گرافیست­ انواع مختلفی از قالب­ها، فونت­ها و ترکیب رنگ­ها را به شما پیشنهاد می دهد و ایده­ هایی برای جذاب­تر شدن پوستر تبلیغاتی ارائه می­کند. در نهایت شما می­ توانید با سفارش طراحی پوستر متناسب با سلیقه شخصی و مرتبط با نوع خدمات یا محصولاتی که قصد دارید به مشتریان معرفی کنید، گام بزرگی در جهت جذب مخاطبان بردارید.

برخی از نرم ­افزارهای طراحی پوستر از طریق گوشی موبایل نیز قابل دانلود و نصب هستند اما مطمئن باشید پوسترهای ساخته شده توسط نرم­افزارهای غیرحرفه­ای کمک چندانی به رونق کسب و کار شما نخواهد کرد؛ پس اگر واقعا به دنبال توسعه شرکت یا موسسه خود هستید بهتر است برای طراحی پوستر حرفه­ای هزینه کرده و نتیجه آن را ببینید.

چرا قیمت طراحی پوستر در همه جا متفاوت است؟

ممکن است شما هم برای سفارش طراحی پوستر به چندین چاپخانه مراجعه کرده و با قیمت­های مختلفی مواجه شده­ باشید. در این صورت حتما از خود می­پرسید:” چرا قیمت طراحی پوستر در همه جا متفاوت است؟”. پاسخ این است که هزینه طراحی پوستر تحت تاثیر عوامل مختلفی می­باشد که در ادامه به برخی از آن­ها اشاره می­کنیم:

سفارش طراحی پوستر حرفه ای و تبلیغاتی با قیمت مناسب - بلو مارکتینگ

1.سایز پوستر:

اندازه پوستر با توجه به مکانی که قرار است در آن نصب شود و همچنین طبق سلیقه مشتری می­تواند متغیر باشد. پوسترها معمولا در یکی از سایزهای استاندارد A4، A3، A2 و A1 طراحی می­شوند و قیمت هر سایز متفاوت است.

2.اتودهای مختلف:

در هنگام سفارش طراحی پوستر می­ توانید یک یا چند اتود را به عنوان طرح اولیه پوستر خود انتخاب کنید. نوع و تعداد اتودهایی که انجام می­شود بر قیمت طراحی پوستر اثر می­گذارد.

3.نوع طراحی با نرم­ افزار های خاص:

سفارش طراحی پوستر شما توسط گرافیست­ها و طراحان باتجربه انجام می­گیرد و برای انجام این کار ممکن است از نرم­ افزار های مختلفی مثل Lumin، rhino، vray، Dsmax و… استفاده کنند. اینکه طراح پوستر چند ساعت برای پروژه شما زمان صرف نموده و از چه برنامه­هایی استفاده می­کند تاثیر مستقیمی بر هزینه طراحی پوستر دارد.

4.موضوع پوستر:

پوسترها همگی برای تبلیغ و معرفی یک محصول، کسب و کار، رویداد اجتماعی یا شخصیت­های مختلف طراحی می­شوند و از این نظر می­توان گفت هدف همه پوسترها شناساندن یک چیز به مردم است؛ اما پوسترها با توجه به موضوعاتی که در بر می­گیرند طیف متنوع و وسیعی دارند. از جمله پرکاربردترین پوسترها می­توان به پوستر تبلیغاتی، فرهنگی، سیاسی، آموزشی، اطلاع­رسانی کمپین­ها، همایش­ها و … اشاره کرد. حساسیت و خاص بودن موضوع پوستر ممکن است قیمت آن را افزایش دهد.

5.نوع طراحی با نرم­افزارهای خاص:

سفارش طراحی پوستر شما توسط گرافیست­ها و طراحان باتجربه انجام می­گیرد و برای انجام این کار ممکن است از نرم­افزارهای مختلفی مثل Lumin، rhino، vray، Dsmax و… استفاده کنند. اینکه طراح پوستر چند ساعت برای پروژه شما زمان صرف نموده و از چه برنامه­هایی استفاده می­کند تاثیر مستقیمی بر هزینه طراحی پوستر دارد.

6.رنگی یا سیاه و سفید بودن پوستر:

شما می­توانید نسبت به موضوع و سبک پوستر خود، از طرح­های رنگی یا سیاه و سفید برای سفارش طراحی پوستر خود استفاده کنید. طبیعتا هرچه تعداد و تناژ رنگ­های به کار رفته در پوستر شما کمتر باشد هزینه کمتری برایتان خواهد داشت. ممکن است فکر کنید که پوسترهای سیاه و سفید جذابیت چندانی برای مخاطبان ندارند اما این نکته را فراموش نکنید که یک پوستر سیاه و سفید با دیزاین حرفه­ای و اصولی بسیار موفق­تر از پوستر تمام رنگی است که از لحاظ چهارچوب­های طراحی پوستر ضعف دارد.

ویژگی های یک پوستر حرفه ای چیست؟

ویژگی های یک پوستر حرفه ای چیست؟

در دنیای امروز اگر واقعا می­خواهید کسب و کارتان در بین مردم شناخته شود و بتوانید به سرعت مشتری جذب کنید، باید از روش­های تبلیغاتی بهینه استفاده کنید و شیوه­های موثری را در پیش بگیرید تا بتوانید از رقیب­هایتان جلو بزنید. سفارش طراحی پوستر یکی از ساده­ترین کارهایی است که می­توانید برای معرفی خدمات و محصولات خود به عموم مردم از آن استفاده کنید. این روش تبلیغاتی محدودیت زمانی و مکانی ندارد و طرح­ها و مدل­های مختلف آن بسیار قابل انعطاف هستند؛ از همین رو پوسترها برای کاربردهای متعددی چاپ و پخش می­شوند اما نکته مهم درمورد این روش تبلیغاتی موثر و اقتصادی این است که پوسترها برای اینکه حرفه­ای جلوه کرده و در جذب مخاطبان موفق عمل کنند، باید دارای یکسری ویژگی­ها باشند. به طور خلاصه ویژگی­های یک پوستر حرفه­ای به شرح زیر می­باشد:

  • سادگی: درست است که به کار بردن نمادها و مفاهیم چالش برانگیز توجه مخاطب را جلب کرده و او را نسبت به محتوای پوستر کنجکاو می­کند اما پیچیدگی زیاد نیز سبب گنگ و نامفهوم بودن پوستر شده و نتیجه عکس می­دهد. این ویژگی چیزی است که تنها طراحان پوستر حرفه­ای و با مهارت می­توانند به درستی به آن دست پیدا کنند.
  • وحدت و یکپارچگی: برای اینکه پوستر یک قالب کلی را حفظ کرده و در نظر مخاطب جذاب جلوه کند، لازم است بین اشکال، رنگ­ها، فونت، سبک نوشتار و قالب کلی پوستر وحدت و یکپارچگی وجود داشته باشد. به عبارت دیگر پوستر شما باید یک تم و سبک خاص داشته باشند و آن را در تمامی اجزا به خوبی حفظ نماید.
  • شیوه نوشتار مطالب: هیچ کس پوستر تبلیغاتی که در آن غلط­های املایی یا جمله­های نامفهوم به چشم می­خورد را جدی نمی­گیرد بنابراین در کنار تمام ویژگی­های ظاهری و چیدمان پوستر باید دقت و توجه ویژه­ای در نحوه نوشتن جملات، فونت متن و انتخاب رنگ متن متناسب با پس­زمینه به خرج دهید. متن­ها باید ساده و آسان­فهم بوده و به نحوی باشند که چشم افراد از دنبال کردن نوشته­ها خسته نشود.
  • به کارگیری رنگ­های مناسب: این ویژگی لزوما به معنای استفاده از رنگ­های مختلف و متنوع در پوستر نیست بلکه منظور این است که در طراحی پوستر باید رنگ­ها با یکدیگر همخوانی داشته و در ضمن به نحوی انتخاب شوند که متن نوشته شده روی پوستر قابل خواندن باشد. علاوه بر این شما می­توانید با توجه به موضوع پوستر خود و رنج سنی مخاطبان، ترکیب جذابی از چند رنگ را به کار بگیرید.
  • کادربندی اصولی: جالب است بدانید که هر سبک کادربندی مطالب حاوی مفاهیم پنهانی است که به ذهن مخاطب انتقال می­یابد. کادربندی­های عمودی سبک مناسبی برای شرح خبرهای مهم است و درواقع کادر عمودی از سایر کادربندی­ها رسمی­تر می­باشد. در مقابل کادرهای افقی برای انتقال مطالب ساده مثل محتواهای آموزشی، اطلاعات علمی یا داستان­ها به کار برده می­شوند. کادرهای مربعی شکل دوستانه­ترین کادربندی موجود هستند که می­توان از آن­ها برای معرفی نمایش­ یا رویداد اجتماعی استفاده کرد. بهره­گیری از کادرهای صحیح متناسب با موضوع پوستر نمایانگر حرفه­ای بودن پوستر می­باشد.
  • خلاقیت و ابتکار: استفاده از یک شعار بخصوص، نمادها، تصویر کاریکاتوری یا هر ویژگی خلاقانه­ای که سبب تمایز یک پوستر با سایر پوسترها شود می­تواند تاثیر مثبتی در جذب مخاطب داشته باشد. یک طراح پوستر حرفه­ای می­بایست خلاقیت لازم برای اجرای پوسترهای متنوع با موضوعات مختلف را در خود پرورش دهد و ذهن او همواره سرشار از ایده­های نو باشد.

بیشتر از چه ابعادی در طراحی پوستر استفاده می شود؟

بیشتر از چه ابعادی در طراحی پوستر استفاده می شود؟

پوسترها ابعاد مختلفی دارند و در اندازه­های گوناگونی چاپ می­شوند؛ همین مسئله سبب می­شود مشتریان در هنگام سفارش طراحی پوستر آزادی عمل بیشتری داشته باشند و بتوانند متناسب با موضوع پوستر، بودجه و سلیقه خود در انتخاب سایز مناسب پوستر تصمیم­گیری کنند. با اینحال ابعاد از پیش­ تعیین شده­ای برای پوسترها وجود دارند که هر یک از آن­ها معمولا برای کاربردهای خاصی استفاده می­شود:

  • پوستر بزرگ( پوستر 910 در 610 میلی­متری)

این سایز پوستر اغلب در محیط­های بزرگ مثل فروشگاه­های زنجیره­ای، سالن سینماها یا در محوطه نمایشگاه­های تجاری نصب می­شود و به دلیل اندازه بزرگی که دارد به راحتی جلب توجه می­کند. همچنین با استفاده از پوستر سایز بزرگ می­توان اطلاعات بیشتری را به مخاطب انتقال داد و از این حیث محدودیتی در انتقال مطالب وجود ندارد.

  • پوستر متوسط( پوستر 610 در 460 میلی­متر)

پوسترهای متوسط نسبت به پوسترهای بزرگ هزینه کمتری دارند ولی با اینحال نقش خود را در تبلیغات به نحو قابل قبولی ایفا می­کنند. این سایز پوستر را می­توان در تبلیغ خوابگاه­ها، مطب دکتر، آرایشگاه­ها و… به کار برد.

  • پوستر کوچک( پوستر 430 در 280 میلی­متر)

پوستر کوچک یا نیم­قطع کوچک­ترین سایز پوستر است که برای چاپ کردن در تیراژ بالا مناسب بوده و حتی می­توان آن را در بین مردم پخش کرد. بسیاری از مردم به دلیل قیمت پایین­تر این نوع پوسترها، نسبت به سفارش طراحی پوستر در سایز کوچک اقدام می­نمایند. پوستر نیم­قطع قابل نصب در مکان­های مختلف از جمله تابلوی اعلانات ساختمان­ها نیز می­باشد و بدین ترتیب می­تواند در هر محیطی با انتقال ساده و سریع مطالب، به رونق کسب و کار شما کمک کند.

نمایش بیشتر

دلیل بازگشت وجه