بهترین شرکت طراحی لوگو در ایران را بشناسید - 11 شرکت معتبر

بهترین شرکت طراحی لوگو در ایران را بشناسید – 11 شرکت معتبر

بهترین شرکت طراحی لوگو در ایران را بشناسید

در عصر امروز که رقابت در حوزه کسب و کار تنگاتنگ است و پیشی گرفتن از رقبا حرف اول را می زند، لازم است صاحبان مشاغل نسبت به راه های موفقیت و کسب اعتبار در حوزه فعالیت خود مطلع باشند. امروزه مشاغل نسبت به گذشته توسعه بسیاری پیدا کرده اند و در هر عرصه شغلی فعالان متعددی مشغول به کار هستند. همین موضوع ایجاب می کند که شرکت ها و کسب کارهای بزرگ و کوچک با تبلیغات مناسب جایگاه خود را در بین مشتریان پیدا کنند. یکی از بهترین شیوه های معرفی کسب و کار به مردم، استفاده از لوگو می باشد. شما می توانید با مطالعه این مقاله بهترین شرکت طراحی لوگو در ایران را بشناسید و برای طراحی لوگو از آن ها کمک بگیرید.

لوگو چیست؟

لوگو چیست

لوگو، نماد یا آرم به مجموعه ای از عناصر گرافیکی گفته می شود که با سبک خاصی در کنار یکدیگر چیده شده اند و تداعی کننده یک کالا، شرکت، موسسه یا سرویس خاص هستند. هر لوگو باید نسبت به سایر لوگوها متمایز باشد و از رنگ ها، اشکال، سبک نوشتاری و تصاویر متفاوتی تشکیل شده باشد. در طراحی لوگو اختصار و کوتاه بودن اهمیت بسیاری دارد؛ چرا که هدف از ایجاد لوگو انتقال و ثبت یک کسب و کار ویژه در ذهن مخاطب در مدت زمان کوتاه است. در حقیقت لوگو یک راه خلاقانه و هوشمندانه برای معرفی یک محصول یا شرکت است به طوری که در ذهن مخاطب حک شده و به سادگی از یاد نرود.

بیشتر بخوانید: انواع لوگو را بشناسید – معرفی انواع سبک ها در طراحی لوگو

چرا به لوگو نیاز داریم؟

چرا به لوگو نیاز داریم؟

لوگو معرف هویت یک شرکت و موسسه به حساب می آید و امروزه جزو ملزومات هر کسب و کاری محسوب می شود. درواقع اغلب شرکت ها در ابتدای تاسیس اقدام به طراحی لوگوی خاصی متناسب با اهداف و آرمان های شرکت و معرف فعالیت های آن می کنند تا به این طریق در ذهن مخاطب پررنگ تر ثبت شوند. به همین دلیل است که یافتن بهترین شرکت طراحی لوگو برای انتخاب یک لوگوی حرفه ای و موفق اهمیت زیادی دارد.

طراحی لوگو از الگوهای روانشناسی تبعیت می کند و یک راه هوشمندانه برای نفوذ به ذهن ناخوداگاه مخاطبین است که باعث می شود کسب و کار شما در حافظه آن ها با یک نماد خاص به ثبت برسد. از همین رو با مشاهده لوگو یا آرم یک شرکت فوراً می توانیم آن را به یاد بیاوریم درحالی که ممکن است به خاطر آوردن نام کسب و کار دشوار تر باشد. بنابراین می توان پی برد که داشتن یک لوگوی جذاب و منحصر به فرد سبب جلب اعتماد مشتریان می شود و آن ها راحت تر شرکت شما را به خاطر خواهند سپرد.

مزایای طراحی لوگو چیست؟

مزایای طراحی لوگو چیست؟

امروزه استفاده از لوگو در عرصه مشاغل بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است و دلیل آن مزایای متعدد استفاده از لوگو می باشد. در زیر به چند نمونه از مزایای لوگو اشاره شده است:

 • استفاده از لوگو در همه جا امکان پذیر است و می توان آن را به سادگی در بروشور، پوستر، صفحات مجازی، محصولات و… درج نمود.
 • داشتن یک لوگوی خوب باعث می شود مخاطب از میان لوگوهای مختلف، لوگوی شما را به خاطر بسپارد و او را به استفاده از محصولات یا خدمات شرکت شما ترغیب کند.
 • بهره مندی از لوگوی حرفه ای و جذاب تاثیر بسیاری بر روند رشد و توسعه کسب و کار شما می گذارد.
 • با استفاده از لوگو، به کسب و کار خود هویت می بخشید و از سایر رقبا متمایز می شوید.
 • اگر از بهترین شرکت طراحی لوگو کمک بگیرید می توانید مفاهیم متعددی را با استفاده از یک لوگوی ساده به مخاطب منتقل کرده و اعتماد مشتریان را جلب کنید.

ویژگی های لوگوی خوب

ویژگی های لوگوی خوب

طراحی لوگو یک امر تخصصی و حرفه ای است و اگر می خواهید لوگوی ویژه و خاصی داشته باشید مراجعه به بهترین شرکت طراحی لوگو مطلوب ترین پیشنهاد است. زیرا با این کار لوگوی کسب و کار شما توسط افراد باتجربه و متخصص طراحی می شود و با برخورداری از استانداردهای لازم می تواند به موفقیت شرکت یا محصولات شما کمک شایانی بکند. برای اینکه بتوانید بهترین شرکت طراحی لوگو را تشخیص دهید، ابتدا لازم است ویژگی های یک لوگوی خوب را بدانید.

 • گویا بودن

لوگوی یک شرکت الزاماً تمام مشخصات کسب و کار را در خود جای نمی دهد اما نکته مهم این است که لوگو باید معرف اهداف، ارزش ها و فعالیت های شرکت شما باشد. انتخاب رنگ ها و نمادهایی متناسب با نوع فعالیت های شرکت تاثیر بسزایی در درک و برداشت مخاطب از لوگو دارد. درصورتی که میان نام شرکت و لوگو هماهنگی و ارتباط منطقی برقرار باشد به خاطر سپردن آن بسیار آسان می شود. در مقابل باید از پیچیدگی بیش از حد لوگو خودداری کرد؛ به این معنا که هرگز سعی نکنید لوگوی خود را بیش از حد با مفاهیم عمیق و دیرفهم بیامیزید به طوری که بیننده با مشاهده آن دچار سردرگمی و گیجی شود.

 • انعطاف پذیری لوگو

لوگو و نمادی که برای کسب و کار خود انتخاب می کنید باید از لحاظ شکل، رنگ ها و ویژگی های گرافیکی قابلیت این را داشته باشد که در قالب های متفاوت بتواند به بهترین نحو جلوه کند. درج لوگو در بسترهای مختلف مثل رسانه ها، تابلوها، سایت ها، پوسترها یا جعبه محصولات نباید سبب شود که جذابیت و زیبایی لوگو از دست برود. بنابراین لوگوی خوب باید بتواند ماهیت خود را در پلتفرم های مختلف حفظ کرده و حامل مفهوم و هدف خود باشد.

 • ساده بودن

پیچیدگی و شلوغ بودن بیش از حد لوگو نه تنها باعث جذب مخاطب نمی شود بلکه ذهن او را با یک مفهوم پیچیده مواجه می کند که به خاطر آوردن آن دشوار است. استفاده از رنگ های زیاد در طراحی لوگو، طرح های مفهومی غیرقابل درک و… باعث می شود لوگو نتواند مفهوم مورد نظر را به درستی منتقل کند و مخاطب از نگاه کردن آن به نتیجه خاصی نمی رسد. البته در مقابل استفاده از لوگوهای خیلی ساده و تک رنگ نیز توصیه نمی شود. به عبارتی در طراحی لوگو باید سادگی و جذابیت همراه با هم باشند و بین رنگ ها و نمادهای به کار رفته در ایجاد لوگو تناسب و هماهنگی وجود داشته باشد.

بیشتر بخوانید: قیمت طراحی لوگو+تعرفه طراحی لوگو

 • تناسب لوگو و کسب و کار

این ویژگی نیز به مفهوم هماهنگی هدف و لوگو اشاره دارد و بر سنخیت لوگو و فعالیت های یک شرکت، موسسه یا سازمان تاکید می کند. لوگویی که برای یک موسسه انتخاب می شود باید با موضوع و محتوای آن موسسه سازگاری داشته باشد. در ضمن در طراحی لوگو باید رده سنی مخاطبان آن کسب و کار نیز در نظر گرفته شود. به عنوان مثال در طراحی لوگوی یک محصول ویژه کودکان یا کارخانه تولید اسباب بازی بهتر است از نمادهای کودکانه استفاده شود و در مقابل استفاده از لوگوهای کارتونی و بچگانه برای یک شرکت خودروسازی اصلا ایده خوبی نیست. بنابراین رعایت سنخیت بین لوگو و کسب و کار به ویژه برای مشاغل تازه تاسیس شده اهمیت فوق العاده زیادی دارد و سبب رشد آن ها می شود.

 • منحصر به فرد بودن لوگو

لوگوی طراحی شده باید منحصراً برای کسب و کار شما شده باشد و مخاطب با مشاهده آن تنها به یاد شرکت شما بیافتد. استفاده از لوگوهایی مشابه لوگوی سایر کسب و کارها باعث می شود مخاطب با دیدن آن دچار تردید و سردرگمی شود که این ممکن است به ضرر شرکت شما باشد. بنابراین یکی از ویژگی های مهم لوگوی خوب این است که خاص و متمایز از لوگوی رقبا باشد تا مخاطب را مستقیما به کسب و کار شما ارجاع دهد.

چرا باید برای طراحی لوگو هزینه کنیم؟

چرا باید برای طراحی لوگو هزینه کنیم

لوگوی یک کسب و کار نشانگر هویت و ماهیت آن حرفه است و به راحتی نمی توان آن را تغییر داد و با لوگوی جدید جایگزین کرد. هزینه و زمان زیادی صرف شده است تا یک لوگو طراحی شده و سپس در اذهان مردم ثبت و ماندگار شود. با عوض کردن لوگو این احتمال وجود دارد که مشتریان زیادی به دلیل آشنا نبودن با لوگوی جدید به مصرف محصولات یا خدمات شرکت دیگری روی بیاورند. همچنین طراحی لوگوی جدید هزینه مضافی را بر دوش شرکت و موسسه می گذارد که در برابر از دست رفتن مشتریان قدیمی روش به صرفه ای به نظر نمی رسد. با توجه به همین دلایل است که توصیه می شود شرکت ها و صاحبان مشاغل برای طراحی لوگوی اولیه خود دقت کافی به خرج دهند و استانداردها و ویژگی های یک لوگوی خوب را رعایت نمایند.

برای این کار ساده ترین راه این است که به بهترین شرکت طراحی لوگو مراجعه کرده و ساخت لوگوی کسب و کار خود را به افراد متخصص و ماهر که سال ها در این زمینه فعالیت داشته اند بسپارید. درصورتی که طراحی لوگو بدون مشورت با افراد کاردان و متخصص انجام گیرد احتمال اینکه به نتیجه مطلوب نرسید وجود دارد؛ در چنین شرایطی علاوه بر اینکه با عوض کردن لوگو آسیب جبران ناپذیری به اعتبار شرکت وارد می شود، مجبور خواهید شد که مجدداً برای طراحی لوگوی جدید هزینه کنید. بنابراین راه حل عقلانی این است که در ابتدای راه اندازی کسب و کار، به اندازه کافی برای طراحی لوگو هزینه کنید تا به موفقیت و شهرت بیشتری برسید.

11 شرکت معتبر طراحی لوگو در ایران

11 شرکت معتبر طراحی لوگو در ایران

برای اینکه یک لوگوی حرفه ای و جذاب داشته باشید مهم است که از چه کسانی کمک می گیرید. طراحی لوگو نیازمند دانش، مهارت، خلاقیت و تجربه کافی در این زمینه می باشد و ممکن است طراحی لوگو توسط افراد عادی بازده چندان موفقی نداشته باشد. به همین دلیل بهتر است ریسک نکنید و ایجاد لوگوی شرکت و کسب و کار خود را به افراد حرفه ای و باسابقه بسپارید. در ادامه به معرفی 10 تا از شرکت هایی که به عنوان بهترین شرکت طراحی لوگو در ایران شناخته می شوند، می پردازیم:

1.شرکت طراحی لوگو سه سوت وب

شرکت طراحی لوگو سه سوت وب

این شرکت طراحی لوگو با داشتن سابقه کار طولانی و بهره گیری از مهندسان برتر کشور در زمینه های مختلفی از قبیل طراحی سایت، طراحی لوگو، طراحی اپلیکیشن های موبایل، سئو و… فعالیت می کند. شرکت سه سوت وب با کادر مجرب و حرفه ای خود لوگوهایی با کیفیت بالا را در کوتاه ترین زمان ممکن برای مشتریان طراحی کرده و با قیمت مناسب ارائه می کند. لازم به ذکر است که تمام لوگوهای طراحی شده در این مجموعه توسط کارشناسان مورد بررسی قرار می گیرد و همه طرح ها با استانداردهای بالایی مورد ارزیابی قرار می گیرند.

2.شرکت بلو مارکتینگ (ارائه دهنده خدمات مارکتینگ)

شرکت بلو مارکتینگ (ارائه دهنده خدمات مارکتینگ)

بلو مارکتینگ (انگلیسی: blumarketing ) در سال 1396 تا کنون فعالیت خود را شروع کرده که از برترین گرافیست ها برای طراحی لوگو استفاده می کند و  با ارائه خدمات سئو ,تولید محتوا و طراح (مخصوصاً سفارش طراحی لوگو) توانسته است برای برای کسب و کار ها با کمترین هزینه ممکن در کنار کیفیت و سرعتی بی نظیر بهترین خدمات را ارائه نماید

3.شرکت طراحی لوگو آرمکده

شرکت طراحی لوگو آرمکده

شرکت آرمکده از سال 1390 تا کنون فعالیت خود را آغاز کرده و توانسته است در زمینه طراحی لوگو و آرم شرکت های تجاری بسیار موفق عمل کند. این شرکت با داشتن بیش از 600 لوگوی زیبا و حرفه ای نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کرده و رضایت آن ها را به دست آورده است. طراحی لوگوها در شرکت آرمکده توسط کادر مجرب و حرفه ای انجام می گیرد و هزینه طراحی هر لوگو با توجه به میزان وقت و انرژی که صرف می کند، محاسبه می شود. کیفیت بالای لوگوهای آرمکده سبب شده است این شرکت لایق عنوان بهترین شرکت طراحی لوگو باشد که برترین کمپانی ها و برندهای کشور طراحی لوگوی خود را به آن می سپارند.

4.شرکت طراحی لوگو میزفا

شرکت طراحی لوگو میزفا

یکی دیگر از مجموعه هایی که می توانیم آن را بهترین شرکت طراحی لوگو در ایران بدانیم، شرکت میزفا است. برای سفارش طراحی لوگو در شرکت میزفا می توانید وارد سایت این مجموعه شده و پس از مشاهده چندین نمونه کار مختلف از این شرکت، نسبت به سفارش لوگوی کسب و کار خود اقدام کنید. شرکت طراحی لوگو میزفا مشتریان را برای انتخاب بهترین لوگو راهنمایی کرده و از برترین گرافیست ها برای طراحی لوگوی شما کمک می گیرد.

5.شرکت طراحی لوگو لوگاستر

شرکت طراحی لوگو لوگاستر

شرکت لوگاستر فرایند طراحی لوگو را برای کاربران خود بسیار آسان و راحت کرده است. با مراجعه به وبسایت این شرکت طراحی لوگو می توانید چند نمونه کار از طراحان شرکت را مشاهده کرده و برای کسب و کار خود سفارش لوگوی اختصاصی بدهید. همچنین این سایت بخش های رایگانی را نیز در اختیار مخاطبان قرار می دهد و در ضمن از فونت های فارسی متنوع و زیبایی پشتیبانی می کند. لوگاستر بهترین شرکت طراحی لوگو در ایران است که با طرح های قوی و حرفه ای خود، در سطح بین المللی از اعتبار و شهرت خوبی برخوردار می باشد.

6.شرکت طراحی لوگو بیزگو

شرکت طراحی لوگو بیزگو

بیزگو تمام ویژگی های بهترین شرکت طراحی لوگو را دارد و به عنوان یکی از برجسته ترین شرکت های طراحی لوگو در کشور شناخته می شود. طراحان ماهر و کارشناس این مجموعه هزاران طرح زیبا و بی نظیر را خلق نموده اند که می تواند به عنوان انتخابی مناسب برای شرکت ها و کسب و کارها محسوب شود. برای سفارش طراحی لوگو از شرکت بیزگو تنها کافی است به وب سایت BIZGO مراجعه نموده و برای انتخاب لوگوی شرکت خود مشاوره و راهنمایی دریافت کنید.

7.شرکت طراحی لوگو ایران نوین

شرکت طراحی لوگو ایران نوین

ایران نوین جزو بهترین شرکت های طراحی لوگو در ایران است که با بیش از 30 سال سابقه فعالیت در حوزه تبلیغات و طراحی لوگو به مشتریان گرامی خدمت رسانی می کند. از جمله نمونه کارهای شرکت ایران نوین می توان به لوگوی چی توز، صباح، میهن و… اشاره نمود. این مجموعه با 700 نیروی متخصص و فعال در بخش های مختلف شرکت ایران نوین، آماده است تا زیباترین و خاص ترین لوگوها را برای مشتریان طراحی کرده و به آن ها در توسعه کسب و کارشان کمک کند. شرکت طراحی لوگو ایران نوین پشتیبانی مناسبی داشته و تلاش می کند تا سفارشات مشتریان خود را در اسرع وقت آماده کرده و به آن ها تحویل دهد.

8.شرکت طراحی لوگو ناربن گرافیک

شرکت طراحی لوگو ناربن گرافیک

گروه طراحی ناربن گرافیک با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی انواع کارت ویزیت، لوگو، طراحی سایت، کاتالوگ، پوستر، ساک دستی و سایر شیوه های تبلیغاتی مفتخر است تا به صاحبان مشاغل برای پیشرفت و موفقیت در حرفه آن ها کمک کند. اگر به دنبال بهترین شرکت طراحی لوگو جهت انتخاب یک آرم مناسب برای کسب و کار خود می گردید تنها کافی است به وب سایت شرکت ناربن گرافیک مراجعه کرده و نمونه کارهای این مجموعه را مشاهده کنید. علاوه بر این شما می توانید برای انتخاب لوگوی دلخواه خود از خدمات تیم مشاوره ناربن گرافیک بهره مند شده و انتخابی هوشمندانه و عالی داشته باشید.

9.شرکت طراحی لوگو ایده پردازان

شرکت طراحی لوگو ایده پردازان

یکی از محبوب ترین شرکت های طراحی لوگو، شرکت ایده پردازان است که توانسته با تنوع و کیفیت بالای لوگوهای خود رضایت مشتریان بسیاری را جلب نماید. این شرکت با بیش از ده سال سابقه در زمینه طراحی لوگو و کاتالوگ فعالیت داشته و با تیم حرفه ای و کارشناس خود طراحی لوگوی بیش از 100 برند داخلی و خارجی را بر عهده گرفته است. از جمله لوگوهای طراحی شده توسط شرکت ایده پردازان می توان به لوگوی همراه اول، شرکت ملی صنایع پتروشیمی، بیمه کوثر، فراگستر و رایانه کمک اشاره کرد. برای اینکه کسب و کاری موفق داشته باشید و به سادگی در ذهن مشتریان ماندگار شوید، طراحی لوگوی خود را به شرکت ایده پردازان، بهترین شرکت طراحی لوگو در ایران بسپارید.

10.شرکت طراحی لوگو رایان طرح

شرکت طراحی لوگو رایان طرح

شرکت طراحی لوگو رایان طرح فعالیت رسمی خود را در زمینه طراحی لوگو از سال 1399 آغاز نمود و در مدت کمی توانست به بالاترین میزان رضایت مشتریان دست پیدا کند. این شرکت با کادر فعال و خلاق خود طرح های متفاوت و گوناگونی را به مشتریان ارائه می کند و تمامی طرح ها کاملا اختصاصی می باشند. اگر جزو افرادی هستید که برای انتخاب لوگوی مناسب و منحصر به فرد حساسیت زیادی به خرج می دهید، شرکت طراحی لوگو رایان طرح یکی از بهترین گزینه ها است. طرح های این مجموعه سرشار از ابتکار و خلاقیت کارشناسان شرکت است و هیچگونه لوگوی کپی یا تکراری در بین کارها به چشم نمی خورد.

11.شرکت طراحی لوگو بعد چهارم( DDDD)

شرکت طراحی لوگو بعد چهارم( DDDD)

خدمات شرکت بعد چهارم شامل طراحی کاتالوگ، بروشور، کارت ویزیت، پوستر، بوردهای شهری، لوگو و آرم های تجاری، بسته بندی محصولات، طراحی سایت و… می باشد. این مجموعه دارای چندین گرافیست و طراح حرفه ای است که انواع لوگوهای تجاری و اداری را به زیباترین و هنرمندانه ترین وجه ممکن خلق می کنند. بعد چهارم همواره سعی می کند تا با رعایت سطح بالایی از استانداردهای طراحی روز دنیا، لوگوهایی جذاب و خاص برای مشتریان ایجاد نموده و رضایت آن ها را کسب کند.

بیشتر بخوانید: چگونه رنگ لوگو انتخاب کنیم؟+ روانشناسی رنگ ها

روانشناسی رنگ ها در طراحی لوگو

روانشناسی رنگ ها در طراحی لوگو

شاید فکر کنید تعیین رنگ لوگو امری سلیقه ای بوده و فلسفه خاصی ندارد؛ اما جالب است بدانید که در حوزه طراحی لوگو حتی رنگ ها نیز اهمیت خاص خود را دارند. هر رنگ پیام ها و احساسات بخصوصی را به افراد منتقل می کند و ترکیب برخی رنگ ها در کنار هم معانی ویژه ای را به ذهن مخاطب القا می نماید. آشنایی با مفهوم هر رنگ می تواند به طراحی بهتر یک لوگو کمک کند و لوگوی شما را پرمفهوم تر سازد. در ادامه به ویژگی های پنهان در هر یک از رنگ ها اشاره شده است:

 • نارنجی: خلاق، باظرافت، دوستانه
 • آبی: آرام، قابل اعتماد، حرفه ای، مناسب برای نمادهای پزشکی
 • سیاه: پر قدرت، اعتماد به نفس، اطمینان بخش
 • صورتی: مفرح، شاد، انگیزه بخش
 • قرمز: جسور، پرانرژی، جذاب
 • سبز: نظم، طبیعت، رشد
 • زرد: خوش بین، مبتکر، پرانرژی
 • بنفش: مهیج، روحانی، علمی
 • سفید: خالص، پاکیزه، ساده
 • قهوه ای: تاریخی، سنتی، ثبات

سخن پایانی

امروزه با از بین رفتن شیوه های سنتی بازاریابی و تبلیغ کسب و کار، روش های جدیدی به وجود آمده اند که رقابت را در انواع مشاغل بیشتر کرده است. یکی از این روش ها طراحی لوگو برای موسسات، سازمان ها، شرکت ها و محصولات می باشد. با نگاهی ساده به لوگوی شرکت های برتر دنیا این نکته دریافت می شود که طراحی لوگو یکی از مراحل مهم و تخصصی در معرفی شرکت ها و محصولات به مخاطبین است. بنابراین اگر شما هم قصد راه اندازی یک کسب و کار تازه را دارید، خوب است از بهترین شرکت طراحی لوگو در ایران راهنمایی و مشاوره های لازم را دریافت نموده و طراحی لوگوی خود را به افراد حرفه ای و مجرب بسپارید تا نتیجه عالی دریافت کنید.

امتیاز تون خیلی برامون مهمه!

از 1 تا 5 امتیاز بدید

4.9 / 5. تعداد رای: 526

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

برای ارسال نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

آواتار کاربر کاربر مهمان amirali 19 فروردین 1401

ممنون از مقاله خوبتون من تا آخر ش رو خواندم ولی بنظرم فقط‌ 5 تاش نمونه کار خوبی داشتند بقیه شرکت ها زیاد بدرد نمی خورد

آواتار کاربر کاربر مهمان رضا 19 فروردین 1401

در بین تمام این شرکت ها من فقط سایت شما (بلو مارکتینگ) – ارمکده – ایده پردازان قبول دارم هر کس بره نمونه کار های این شرکت ها رو با بقیه شرکت های لوگو مقایسه کنه خودش متوجه میشه

آواتار کاربر کاربر مهمان alireza 29 فروردین 1401

شرکت ایده پردازان نمونه‌ کار های قوی داره ولی قیمت ش خیلی‌ زیاده

آواتار کاربر کاربر مهمان کریمی از رایان طرح 6 مرداد 1401

اشتباه درج شده اطلاعات اشتباهی هست
ما رایان طرح هستیم و کارمون رو از سال 96 شروع کردیم
ممنون میشم اصلاح کنید

علیرضا بلوریان 7 مرداد 1401

سلام وقت بخیر اقای کریمی عزیز داخل سایت خودتون هم نوشتید که (از سال 99 بصورت رسمی در زمینه طراحی لوگو شرکت خود را ثبت کردید)

آواتار کاربر کاربر مهمان حسین امیدی 20 آبان 1401

واقعا جای تعجه سایت هایی مثل سه سوت وب و لوگاستر توی این لیست هستن، اما شرکت هایی مثل پارماتیک و ساینا دیزاین جایی تو لیست شما ندارن.
از نظر من که طراح هستم بنظرم مقاله باید اصلاح بشه

علیرضا بلوریان 20 آبان 1401

حسین جان ممنون از نظرتون شرکت پارماتیک رو حتما در اینده اضافه می کنیم چون تخصصی رو لوگو کار کرده و نمونه کار های خوبی داره ولی نگاه کردیم شرگت ساینا دیزاین نمونه کار های لوگو ش از کیفیت خوبی برخودار نیست نسبت به بقیه ( مقاله ها رو که در اینده ابدیت کردیم ممکن برخی از شرکت های فعلی هم حذف کنیم )