logo state 1

سفارش عادی

2 تا 7 روز کاری

طراحی مینیمال

ایده پردازی حرفه ای

بکارگیری اصول برندینگ

سفارش دهید
logo01

سفارش پیشرفته

2 تا 7 روز کاری

طراحی مینیمال

ایده پردازی حرفه ای

بکارگیری اصول برندینگ

سفارش دهید

شاید براتون سوال باشه که...

اگه این سوال برای شما پیش اومده پیشنهاد می کنیم نمونه کارهای طراحی لوگو مون رو ببینید. ما خیلی وقت هست که کارمون اینه و با مشتری و مشاغل های زیادی کار انجام دادیم و رضایت و اعتماد شون رو جلب کردیم. فقط کافیه بهمون اعتماد کنید.

از اونجایی که رضایت مشتریان رو مهم ترین اصول کارمون قرار دادیم سفارش طراحی لوگو تا جایی که معقول باشه طبق سلیقه و درخواست شما تغیر میدیم. و اطمینان داشته باشید که در نهایت لوگویی تحویل می گیرید که واقعا ازش راضی هستید.

متاسفانه امکان پذیر نیست به دلیل این که برای هر سفارش طرحی لوگو، ایده پردازی خاصی انجام میشه و زمان و تجربه طراح صرف میشه، برای همین این کار امکان پذیر نیست.مشاهده اتود های لوگو، فقط بعد از ثبت سفارش در سایت و پرداخت کامل امکان پذیر است.

زمينه کاری در موضوع طراحی لوگو اهمیت بسیاری ندارد. ميتونيد با نگاه کردن به نمونه کارها در سايت به کیفیت و قدرت ايده پردازی و توانايی طراحان بلو مارکتنیگ، نسبت به موضوعات شغلی مختلف و همچنین ایده بکار رفته در طرح متوجه شوید. فقط کافیه اين توانايی ها رو براي طراحی لوگو خودتون تصور کنيد.

در جواب باید بگوییم که ممکن است یک شرکت دارای راندمان کاری بهتری باشد یا نمونه کار های آن با سایر شرکت‌ها دارای تفاوت های چشمگیری باشد. یا از تیم حرفه ای تری نسبت به شرکت های طراحی لوگو دیگر استفاده کند 

می توان گفت یکی از مواردی که در طراحی لوگو می تواند تاثیر بسیار زیادی روی مخاطب داشته باشد رنگ لوگو است.

معمولاً اکثر افرادی که در کار طراحی لوگو هستند پیشنهاد می دهند که بهترین انتخاب برای طراحی لوگو تنها انتخاب یک رنگ است. سعی کنید با توجه به نوع کسب و کار خود یک رنگ مشخص را انتخاب کرده و از همان رنگ نیز برای طراحی لوگو استفاده کنید به عنوان مثال می ‌توان گفت چنانچه برای برند خود یک رنگ ابی را در نظر گرفته اید در همه جا و به خصوص روی لوگو از این رنگ استفاده کنید تا به طور همیشگی در ذهن مخاطب ماندگار شود.

البته لازم از این نکته را نیز یاد آور شویم که در برخی موارد انتخاب کردن لوگو هایی که تغییر رنگ آن هویت اصلی لوگو را از بین نبرد نیز می تواند مناسب باشد این مورد که لوگوی مخصوص به برند شما رنگ پذیر باشد می ‌تواند در طراحی سایت بسیار تاثیرگذار و مفید باشد و باز معنی برند شما را باز گو کند.

در جواب این سوال باید بگویم که قطعاً نوع کسب و کار شما تاثیر مستقیمی روی تعرفه طراحی لوگو دارد.

کسب و کاری که شما قصد راه ‌اندازی آن را دارید و بابت آن به طراح مراجعه می کنید، بزرگی یا کوچک بودن برند از جمله مواردی هستند که در هزینه نهایی لوگو تاثیر گذار می باشد برای مثال می توان گفت هنگامی که یک شرکت تازه تاسیس شده و دارای کارمند های کمتری نیز می ‌باشد برای طراحی لوگو حرفه ای به یک شرکت مراجعه می ‌کند و همزمان نیز یک برند معروف با تعداد کارمند های بیشتری برای همین کار اقدام خواهد کرد قطعاً تعرفه طراحی لوگو برای یک برند معروف تر که شناخته شده می باشد با شرکتی که کاملاً نوپا است و احتیاج به مدت زمان بیشتری برای معروف شدن آن وجود دارد یکسان نیست  و دارای تعرفه بالاتری می باشد

تفاوت تعرفه طراحی لوگو با این برند معروف و کمتر شناخته شده تنها به دلیل درآمد آن شرکت نیست و موارد دیگری روی هزینه آن تاثیرگذار خواهد بود.

یکی از عوامل مهم این است که تیم طراح لوگو باید برای شرکت یا برند بزرگ ‌تر وقت و انرژی بیشتری را صرف کند و یک کار با سطح کیفیت بسیار بالا و در برخی مواقع نیز ممکن است که در سطح بین المللی ارائه دهند تا این لوگو کاملاً مورد پسند قرار گرفته و بتوانند با سایر رقبای خود در حیطه کاری رقابت داشته باشد، اما برای شرکت ‌های کوچکتر این فشار کاری و جزئیات مهم به عهده طراح نیست و همین عوامل باعث خواهد شد که تعرفه یک لوگو برای شرکت دارای تفاوت باشد اصولا شرکت‌ها و طراحانی که دارای پلن های معاملاتی مختلف هستند بر اساس خواسته ها و معیارهای خود اقدام به قیمت گذاری می کنند.